درباره ما

ما را بهتر بشناسید ...

کنترل کیفی و کالیبراسیون

خدمات کنترل کیفی سیستم های تصویربرداری تشدید مغناطیسی (ام آر آی) و انجام تست های کالیبراسیون توسط فانتوم های طراحی شده اختصاصی و انجام تمامی محاسبات کمی توسط تیم با سابقه

ارائه سایر خدمات کنترل کیفی در زمینه سیستم های تصویربرداری اشعه ایکس، اولتراسوند، پزشکی هسته ای و همچنین ارائه خدمات دزیمتری ویژه مراکز پرتودرمانی (رادیوتراپی) با به روزترین روش ها

خدمات آموزشی و پژوهشی

تیم آموزشی و پژوهشی ما آماده ارائه تمامی خدمات به مراکز دانشگاهی، آموزشی و تحقیقاتی در زمینه های مختلف فیزیک پزشکی، مهندسی پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی توسط متخصصان با تجربه می باشد.

ارائه مشاوره تخصصی در زمینه انجام پروژه های دانشگاهی و تحقیقاتی در تمامی گرایش های ذکر شده، انجام شبیه سازی های کامپیوتری و تجزیه و تحلیل های آماری و انجام آزمایشات عملی بخشی از این خدمات است.

آشنایی کلی با

برخی از محصولات شرکت

محصولات دانش بنیان سنتز و تولید شده توسط شرکت آریا دارو تصویر داده، بصورت کامل بومی سازی شده است و تمامی مراحل تولید و سنتز آن ها از ابتدا تا انتها در داخل کشور و توسط تیم متخصصان ما در آزمایش های مجهز صورت می پذیرد. جهت آشنایی بیشتر با این محصولات می توانید به بخش خدمات ما مراجعه نمایید.

مواد کنتراست نانو

متن تست

متن تست

متن تست

ژل های حساس کننده پرتویی

متن تست

متن تست

متن تست

سامانه های دارویی چند هدفه

متن تست

متن تست

متن تست

مگنویست

متن تست

متن تست

متن تست

همکاران و مشتریان ما را بهتر بشناسید...

دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی

به کمک ما نیاز دارید؟

همین حالا با ما در تماس باشید...